Brwi fashion – nowoczesny makijaż brwi

Moda na podkreślone, wyraziste brwi trwa w najlepsze! W Eyebar skupiamy się głównie na pięknej oprawie oka. Uwielbiamy makijaże, w których stawiamy na tę część twarzy.

Dopełnieniem wytuszowanych rzęs i wycieniowanych powiek są perfekcyjnie wystylizowane brwi. Cieszy nas, że coraz więcej pań w makijażu stawia na właśnie na nie. Nawet najwięksi projektanci podczas swoich pokazów eksponują modę na brwiach. Często to właśnie oni inspirują, szokują, zadziwiają wystylizowanymi brwiami. Całość jest dobrze zaplanowanym show. Tak powstały #fashionbrows.

Ważne, żeby brwi były podkreślone

Pokazy mody, wielkie imprezy, domówki to okazje, podczas których możemy zaszaleć z makijażem. Chcesz się wyróżnić i nie masz pomysłu na nietypowy make-up? Znajdziesz wiele inspiracji by zabawić się z brwiami: postaw na inny kolor, poszalej z różnymi odcieniami i stwórz ombre brwi! Gucci przykleił modelce sztuczne rzęsy w miejsce brwi. Czarne, rozdzielone brwi-rzęsy otworzyły oko i sprawiły, że wszyscy skupili wzrok tylko na nich! Z modą możesz poszaleć nie tylko w ubiorze, ale także na brwiach. Dołóż drobinki złota, piórka lub wyczesz je dokładnie szczoteczką i rozdziel włoski. Możesz je podkreślać, wydłużać – dokładnie tak jak robisz to z rzęsami. Decydując się na tak intensywne zaznaczenie łuków brwiowych pamiętaj jednak, by zminimalizować makijaż oczu do delikatnego rozświetlenia cieniem lub podkreślenia rzęs mascarą. Przy takich stylizacjach pozostały makijaż może zostać zupełnie naturalny, podkreślony rozświetlaczem, aby dodać skórze delikatnego blasku.

Mocno zaakcentowane brwi dodają sporo dramatyzmu. Trudno przejść obok takiego look-u obojętnie. Z pewnością zwrócisz na siebie uwagę, dlatego jest to propozycja dla osób odważnych i lubiących być w centrum zainteresowania.

Makijaż brwi stale przechodzi metamorfozę. Nie bez przyczyny przywiązujemy do nich tak dużą uwagę. Brwi to przecież rama twarzy, a ich odpowiedni makijaż i kształt potrafią zdecydowanie odmienić nasz wygląd. Na wielkie wyjścia postaw na #fashionbrows!

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email
Więcej w tej kategorii

Laminacja brwi – hit 2020 roku!

Która z nas nie marzy o gęstych, szerokich i zdrowych brwiach? Moda na makijaż permanentny przemija, więc zastanawiacie się co będzie najmodniejsze w 2020 roku? Naturalne i pełne brwi! W tym roku „skubanie brwi” jest zdecydowanie passe. Co możemy, więc zrobić, żeby uzyskać wymarzony efekt? Spróbować laminacji!

Brwi ombre – dostępne dla każdej z Was!

W Eyebar nie lubimy przerysowanego efektu i zawsze stawiamy na naturalność. Dlatego też chcemy edukować klientki, jak powinny malować brwi, aby uzyskać najbardziej naturalny efekt.

Podkreśl brwi!

Pięknie, podkreślone brwi to oznaka stylu. Wyraziste brwi z dnia na dzień wypromowały Care Delevingne na supermodelkę.

Eyebar na Instagramie
Salony Eyebar

Umów się on-line teraz!