Masz pytanie? Chcesz się umówić? +48 22 101 01 75, +48 22 101 72 71
Eyebar. Warszawa-Mokotów, ul. Postępu. Mordor.

Eyebar już otwarty

Zgodnie z planem od 15.02.2016r. pierwszy salon Eyebar działa.

W Warszawie przy ul. Postępu 14 (róg Marynarskiej) roku ruszył nowy, nietypowy koncept beauty odpowiadający na potrzeby zabieganych kobiet.

Wyjątkowy bar

Do tej pory oczywiście istniały salony, gdzie można było poprawić swój wygląd, jednak nigdy podstawą do osiągnięcia idealnego wizerunku nie były brwi. Wreszcie powstało miejsce, gdzie brwi stanowią bazę do nadania kobiecie nowego, świeżego wyglądu. Eyebar to wyjątkowy bar spotkań przy kawie, gdzie wszystko zaczyna się od brwi, a kończy na fryzurze, makijażu i paznokciach.

Eyebar System – nitkowanie brwi

Doskonale wyszkolone stylistki korzystają ze sprawdzonej, a dotychczas praktycznie niedostępnej w Polsce metody metody depilacji brwi za pomocą nitki. Jest ona wykorzystywana w ramach opracowanego przez naszych specjalistów Eyebar System – programu 5 kroków do uzyskania idealnych brwi. Jeszcze nikt nigdy w Polsce nie poświęcił brwiom tyle uwagi!

Skąd ten pomysł

Eyebar to wynik refleksji dwóch kobiet żyjących w biegu. Kobiet korzystających przez lata z usług kosmetyczek, które sprowadziły usługę stylizacji brwi do zwykłej czarnej henny. Rewolucja w pracy stylistek nastąpiła z podstawowego powodu: koncentracji energii w przestrzeni dotąd lekceważonej. Poszczególne etapy są realizowane świadomie, w sposób dostosowany do kształtu twarzy i analizy kolorystycznej Klientki.

Możesz do nas przyjść bez umawiania się. Jeśli nie chcesz czekać nawet 5 minut, to możesz także zarezerwować dogodny termin wizyty za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie, pod numerem 22 244 38 22.

Eyebar to miejsce na które Polki długo czekały. Zapraszamy!

Więcej w tej kategorii

Dzień Matki 2022 – jak go spędzić?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To szczególne święto, w którym możemy podziękować naszym Mamom za wszystko, co dla nas zrobiły. Pora więc pomyśleć, jak spędzić ten wyjątkowy dzień.

Przedłużony Dzień Kobiet 2022 w Eyebar

Już jutro 8 marca. To odpowiednia pora aby pomyśleć, jak miło spędzić ten wyjątkowy czas. Dzień Kobiet to najlepsza okazja, aby sprawić przyjemność sobie i komuś bliskiemu.

Prezenty last minute – propozycje dla niej i dla niego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Znalezienie idealnego prezentu może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji dla osób, które jeszcze nie wybrały niespodzianki dla ukochanej osoby. Nasze sugestie skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Bezpłatny parking z Kartą Eyebar dostępny w każdej lokalizacji

Dobra wiadomość dla posiadaczek Karty Eyebar – darmowy parking jest już dostępny w każdej z naszych lokalizacji. Jest to nowość dla salonów przy ul. Wroniej 31 i Al. Jana Pawła II 22. Eyebar dokłada wszelkich starań, aby klientki czuły się komfortowo i mogły zrelaksować się podczas wizyty. Bez stresu o brak miejsca parkingowego.

Eyebar na Instagramie
Salony Eyebar

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.