Masz pytanie? Chcesz się umówić? +48 22 101 01 75, +48 22 101 72 71

Eyebar kolejny rok z rzędu wspiera fundację Piękniejsze Życie – piękny sposób na raka

Program „Piękniejsze życie” pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Fundacja we współpracy z Eyebar organizuje warsztaty z pielęgnacji i makijażu w centrach onkologii.

Program powstał w Stanach Zjednoczonych w 1989 roku, a obecnie działa już w 27 krajach na świecie. W Polsce zadebiutował jesienią 2006 roku, a Eyebar wspiera Fundację od samego początku istnienia marki, czyli od 2015 roku. Razem z Fundacją organizowaliśmy bezpłatne warsztaty makijażu dla pacjentek onkologicznych. Wspólnie z wykwalifikowanymi wolontariuszami (zawodowymi wizażystkami i kosmetyczkami) uczymy kobiety zasad pielęgnacji i makijażu.

Metoda depilacji brwi za pomocą nitki często jest zbawieniem dla osób w trakcieleczenia. Nitkowanie jest najbezpieczniejszą formą depilacji, ponieważ nie korzystamy przy niej z żadnych substancji chemicznych, które powodowałyby alergie. Nitkowanie nie uszkadza skóry, dzięki czemu unikamy podrażnień. Zabieg jest w pełni higieniczny, ponieważ bawełniana nitka używana jest tylko raz. Technika nitkowania polega na odpowiednim skręceniu nitki, która najpierw unosi, a następnie wyrywa włoski z cebulkami. Dzięki temu przy regularnej depilacji nitką włoski wolniej odrastają i stają się delikatniejsze, a co za tym idzie zdecydowanie mniej widoczne. Gładką skórą po nitkowaniu możemy cieszyć się nawet do 4 tygodni. Zabieg jest krótki i mniej bolesny niż inne metody depilacji. Nitkowanie nie powoduje żadnych reakcji alergicznych, dzięki czemu można bez obaw wykonywać depilację nawet przed ważnymi okazjami. Przy wrażliwej skórze może pojawić się lekkie zaczerwienienie, jednak ustępuje ono po kilkunastu minutach. Nitkowanie jest nie tylko dla kobiet. Dzięki tej metodzie można dokładnie wyrównać linię męskiego zarostu, pozbyć się nadmiernego owłosienia między brwiami, wydepilować wąsik, boki twarzy, brodę czy meszek, który pojawia się przy leczeniu onkologicznym. Nitkowanie polecamy szczególnie przy skórze delikatnej, alergicznej, która źle reaguje na kremy depilujące i wosk, który może uszkadzać skórę przy jego zrywaniu.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy przekazać część dochodu ze stylizacji brwi wykonanych w październiku dla Fundacji Piękniejsze Życie. Chcemy gorąco podziękować naszym klientkom za wsparcie i umówienie wizyty właśnie w październiku. W imieniu marki Eyebar i Fundacji Piękniejsze Życie – DZIĘKUJEMY!

Więcej w tej kategorii

Dzień Matki 2022 – jak go spędzić?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To szczególne święto, w którym możemy podziękować naszym Mamom za wszystko, co dla nas zrobiły. Pora więc pomyśleć, jak spędzić ten wyjątkowy dzień.

Przedłużony Dzień Kobiet 2022 w Eyebar

Już jutro 8 marca. To odpowiednia pora aby pomyśleć, jak miło spędzić ten wyjątkowy czas. Dzień Kobiet to najlepsza okazja, aby sprawić przyjemność sobie i komuś bliskiemu.

Prezenty last minute – propozycje dla niej i dla niego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Znalezienie idealnego prezentu może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji dla osób, które jeszcze nie wybrały niespodzianki dla ukochanej osoby. Nasze sugestie skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Bezpłatny parking z Kartą Eyebar dostępny w każdej lokalizacji

Dobra wiadomość dla posiadaczek Karty Eyebar – darmowy parking jest już dostępny w każdej z naszych lokalizacji. Jest to nowość dla salonów przy ul. Wroniej 31 i Al. Jana Pawła II 22. Eyebar dokłada wszelkich starań, aby klientki czuły się komfortowo i mogły zrelaksować się podczas wizyty. Bez stresu o brak miejsca parkingowego.

Eyebar na Instagramie
Salony Eyebar

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.