Masz pytanie? Chcesz się umówić? +48 22 101 01 75, +48 22 101 72 71

Open Day w Eyebar Koneser

12 września 2019 roku odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego już, czwartego salonu marki Eyebar.Tym razem Eyebar zagościł w murach Centrum Praskiego Koneser. Oznacza to, że profesjonalna stylizacja brwi, czyli Eyebar System pojawiła się również po drugiej stronie Wisły, w samym centrum warszawskiej starej Pragi.

W uroczystości otwarcia nowego salonu uczestniczyło wielu klientów, gwiazd, dziennikarzy i blogerów. Event cieszył się dużym zainteresowaniem, kolejki do salonu były widoczne w całym pasażu! Nic dziwnego, na event kierowały niebieskie dywany i robiące wrażenie, gigantyczne cyjanowe balony, nawiązujące do logo marki. Między 11:00-17:00 można było bezpłatnie skorzystać z usług:

  • Eyebar System – czyli idealne brwi
  • Eyebar System HD – idealne brwi z efektem koloryzacji utrzymującym się do 6 tygodni
  • Makijaż Brwi, Glow Make-up i Mani Express by OPI

Oprócz Prosecco i darmowego zabiegu, każda osoba stojąca w kolejce otrzymała atrakcyjny voucher na usługi w Eyebar Koneser. Wyjątkowo wystylizowany Eyebar team był chodzącą reklamą usług, które można wykonać w salonie.

Współorganizatorem wydarzenia była polska marka odzieżowa Colorshake, która zaprezentowała najnowszą kolekcję „Changes” na nadchodzący sezon jesień/zima. Kolekcja skierowana jest do kobiet, które wiedzą czego chcą od życia. Ubrania można było podziwiać na modelkach wystylizowanych przez Stylistki Eyebar. Kolekcja łączy ze sobą kobiecość z wygodą w swobodnej wersji. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję poznać szczegóły najnowszej, edukacyjnej akcji „Piękno bez ryzyka”, którego twórcą i promotorem jest marka OPI. Upiększanie kobiet i czynienie ich szczęśliwszymi od zawsze było priorytetem marki. Są to również wartości, którymi kieruje się Eyebar, dlatego też do pracy wybiera produkty OPI. Dzisiaj, w obliczu nowej sytuacji rynkowej koniecznością jest uświadamianie kobiet, że produkty kosmetyczne muszą być bezpieczne i nie mogą stanowić zagrożenia dla zdrowia. Uczestnicy eventu mogli także skorzystać z konsultacji skóry i zabiegów, które przygotował Partner wydarzenia – Centrum Medyczne Damiana, Centrum Zdrowej Skóry. Pyszne, lekkie i naturalne przekąski zapewniła restauracja Orzo People Music Nature Koneser, która również zagościła w murach Centrum Praskiego Koneser. Specjalną ofertę dla uczestniczek eventu przygotował mieszczący się w pasażu po sąsiedzku Minty dot. Każda osoba, która tego dnia pojawiła się w sklepie, mogła kupić biżuterię w niższej cenie. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły magazyny GALA i ELLE.

Salon mieści się w Centrum Praskim Koneser, przy placu Konesera 10a, lokal 12. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, w soboty w godzinach 9:00-19:00, a także w niedziele handlowe w godzinach 12:00-20:00. Na usługi można umówić się poprzez stronę eyebar.pl lub telefonicznie +48 22 101 01 75.

Zapraszamy na fotorelację!

Więcej w tej kategorii

Dzień Matki 2022 – jak go spędzić?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To szczególne święto, w którym możemy podziękować naszym Mamom za wszystko, co dla nas zrobiły. Pora więc pomyśleć, jak spędzić ten wyjątkowy dzień.

Przedłużony Dzień Kobiet 2022 w Eyebar

Już jutro 8 marca. To odpowiednia pora aby pomyśleć, jak miło spędzić ten wyjątkowy czas. Dzień Kobiet to najlepsza okazja, aby sprawić przyjemność sobie i komuś bliskiemu.

Prezenty last minute – propozycje dla niej i dla niego

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Znalezienie idealnego prezentu może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji dla osób, które jeszcze nie wybrały niespodzianki dla ukochanej osoby. Nasze sugestie skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Bezpłatny parking z Kartą Eyebar dostępny w każdej lokalizacji

Dobra wiadomość dla posiadaczek Karty Eyebar – darmowy parking jest już dostępny w każdej z naszych lokalizacji. Jest to nowość dla salonów przy ul. Wroniej 31 i Al. Jana Pawła II 22. Eyebar dokłada wszelkich starań, aby klientki czuły się komfortowo i mogły zrelaksować się podczas wizyty. Bez stresu o brak miejsca parkingowego.

Eyebar na Instagramie
Salony Eyebar

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.