Masz pytanie? Chcesz się umówić? +48 22 101 01 75, +48 22 101 72 71

Green Mask Brows

Cena z Kartą Eyebar:
40 zł
Cena regularna:
50 zł
Czas wykonania

około 15 minut

Zielona maska na brwi zawiera 90% naturalnych składników roślinnych, bez parabenów i składników ropopochodnych. Maseczka zmniejsza podrażnienie skóry po depilacji lub nitkowaniu, pomaga usunąć łuszczący się naskórek, tonizuje tłustą skórę, nie zatyka porów. Naturalny aromat produktu relaksuje i odpręża w czasie wykonywanej usługi.

Maska zawiera w składzie:

  • Niacynamid, czyli witaminę stosowaną w produktach do osłabionych włosów. Poprawia strukturę włosków, zwiększa elastyczność oraz nadaje połysk. Powoduje poprawę ukrwienia skóry głowy, wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu zapobiega ich wypadaniu.
  • Humektanty działające nawilżająco, łagodząco i przeciwzapalnie, dzięki czemu zmniejszają zaczerwienienie skóry. Ten składnik natychmiast, kondycjonuje i regeneruje skórę oraz włosy.
  • Ekstrakt z zielonej herbaty, który stymuluje cebulki włosów do wzrostu i wydłuża fazę anagenu, czyli fazę wzrostu włosa. W efekcie zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosków.
  • Emolienty tworzące na powierzchni skóry lub włosów cienki film, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni – jest to pośrednie działania nawilżające.
  • Substancję kondycjonująca włosy, która ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk. Środek antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Dla Kogo:

  • do każdego typu włosków
  • do stosowanie regularnie, analogicznie jak maska do włosów, po każdym myciu
  • dla osób ceniących naturalne produkty
Umów się on-line!

Inne usługi w tej kategorii:

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.

-20% NA WSZYSTKIE USŁUGI

Zarejestruj się teraz i odbierz swój voucher zniżkowy...

Zniżka na wszystkie usługi podczas pierwszej wizyty. Naliczana od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi.